Annonsere på TV

TV 2 er Norges klart største kommersielle TV kanal. Over 2 millioner nordmenn ser på TV 2s TV kanaler hver eneste dag.

Kombinasjonen av lyd, bilde og bevegelse gir annonsøren en unik mulighet til å formidle følelser og engasjement til seerne. TV som mediekanal er effektivt når det gjelder å bygge en merkevare, etablere kjennskap, eller formidle mer direkte salgsutløsende budskap. Ingen andre kommersielle mediekanaler når ut til så mange nordmenn hver eneste dag og ingen andre mediekanaler har større påvirkningskraft.

Kontakt oss
Priser
Her finner du ratecard og informasjon om plasseringer av spotter og reklamefilmer.
Reklamefilm
Her finner du informasjon om levering, tekniske spesifikasjoner og regelverk.
Betingelser
Info om bestillingsfrist, endringer, filmlengder og hvordan du får rekvisnummer på faktura.
Reklamefrie dager
I henhold til Kringkastingsloven har TV 2 fire reklamefrie dager i året; Langfredag, 1.

Kontakt salg

Karianne Strand
Key Account Manager
karianne.strand@tv2.no
926 14 599
Malin Fransson
Key Account Manager
malin.fransson@tv2.no
979 64 628
Jeppe Skageng
Kundesjef
jeppe.skageng@tv2.no
994 09 940
Karianne Thorsrud Fjeldheim
Kundesjef
karianne.fjeldheim@tv2.no
934 98 811
Anders Syse-Nybraaten
Kundesjef
anders.nybraaten@tv2.no
Kundesjef
Espen Nordli
Key Account Manager
espen.nordli@tv2.no
411 45 136
Hanne Markussen Myhr
Kundesjef
hanne.myhr@tv2.no
934 24 444
Anette Hultgreen
Kundesjef
Anette.hultgreen@tv2.no
918 01 173
Morten Thorseth
Salgssjef
morten.thorseth@tv2.no
901 30 688
Marius Høgebøl
Assisterende Salgsdirektør
marius.hogebol@tv2.no
415 06 255
Ingeborg Eikeland Hagen
Kundeansvarlig
ingeborgeikeland.hagen@tv2.no
934 33 049
Ragnhild Traaseth
Kundeansvarlig
ragnhild.traaseth@tv2.no
478 51 463
Ann Kristine Illescas
Salgsleder
annkristine.Illescas@tv2.no
965 02 492
Marithe Saur Haugan
Rådgiver
marithe.haugan@tv2.no
470 24 572