Kontakt

Vi holder til i Dronning Eufemias gate 11, 0191 Oslo.
Her kan du parkere sykkelen rett utenfor. Nærmeste busstopp er Bjørvika og det er ca 7 minutters gange fra Oslo S T-bane stasjon.

Ledelse

Bjørn Gunnar Rosvoll
Salgs- og markedsdirektør
bjorn.rosvoll@tv2.no
901 22 337
Jørgen Dønnum
Assisterende salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no
90860939
Kristin Langangen
Leder Konseptavdelingen
kristin.langangen@tv2.no
916 88 591
Kristine Riis
Leder Planning og Markedsanalyse
kristine.riis@tv2.no
938 24 303
Marius Høgebøl
Assisterende Salgsdirektør
marius.hogebol@tv2.no
415 06 255

Salg nye annonsører

Ann Kristine Illescas
Salgsleder
annkristine.Illescas@tv2.no
965 02 492
Ingeborg Eikeland Hagen
Kundeansvarlig
ingeborgeikeland.hagen@tv2.no
934 33 049
Ingrid-Alis Thingnes
Kundeansvarlig
ingrid-alis.thingnes@tv2.no
954 40 728
Marithe Saur Haugan
Rådgiver
marithe.haugan@tv2.no
470 24 572
Ragnhild Traaseth
Kundeansvarlig
ragnhild.traaseth@tv2.no
478 51 463

Salg

Anders Syse-Nybraaten
Kundesjef
anders.nybraaten@tv2.no
Kundesjef
Anette Hultgreen
Kundesjef
Anette.hultgreen@tv2.no
918 01 173
Espen Nordli
Key Account Manager
espen.nordli@tv2.no
411 45 136
Hanne Markussen Myhr
Kundesjef
hanne.myhr@tv2.no
934 24 444
Jeppe Skageng
Kundesjef
jeppe.skageng@tv2.no
994 09 940
Karianne Strand
Key Account Manager
karianne.strand@tv2.no
926 14 599
Karianne Thorsrud Fjeldheim
Kundesjef
karianne.fjeldheim@tv2.no
934 98 811
Malin Fransson
Key Account Manager
malin.fransson@tv2.no
979 64 628
Marius Høgebøl
Assisterende Salgsdirektør
marius.hogebol@tv2.no
415 06 255
Morten Thorseth
Salgssjef
morten.thorseth@tv2.no
901 30 688

Digital

Anikken Talgø
Byråansvarlig Digital
anikken.talgo@tv2.no
928 38 052
Gry Rudshagen
Ad Ops manager
Gry.rudshagen@tv2.no
414 13 924
Ida Kristine Tømmervik
Teamleder Ad Ops
idakristine.tommervik@tv2.no
977 46 325
Inge Ketele
Utvikler
inge.ketele@tv2.no
412 25 586
Jonathan Brænde
Leder Kommersiell Produktutvikling
jonathan.braende@tv2.no
993 08 827
Jørgen Dønnum
Assisterende salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no
90860939
Jørgen Hovdahl
Kundeansvarlig Programmatisk
jorgen.hovdahl@tv2.no
907 97 373
Jorunn Høgebøl
Byråansvarlig Digital
jorunnmarie.hogebol@tv2.no
918 25 524
Lisbeth Bjørkebakke
Ad Ops manager
Lisbeth.Bjorkebakke@tv2.no
958 29 286
Mariell Kversøy Enge
Digital Produktsjef
mariell.enge@tv2.no
480 45 322
Mikaela Rimaila
Programmatisk ansvarlig
mikaela.rimaila@tv2.no
458 60 205
Pål Dahl
Programmatisk ansvarlig
palandreas.dahl@tv2.no
934 84 189
Pontus Bengtsson
Salgsleder Digital
pontus.bengtsson@tv2.no
476 78 774
Sigrid Støvne Berg
Ad Ops manager
sigridstovne.berg@tv2.no
957 94 387
Vibeke Aasnes Hansen
Yield Manager
vibekeaasnes.hansen@tv2.no
959 49 924

Konsept

Andrea Ratajewski Kluge
Produsent
Andrea.Kluge@tv2.no
+47 976 14 666
Elin Wiborg
Senior Rådgiver
elin.wiborg@tv2.no
408 53 788
Erik Beckmann
Senior Rådgiver
erik.beckman@tv2.no
951 63 834
Espen Bjerke Larsen
Innholdsprodusent
espenbjerke.larsen@tv2.no
400 83 163
Hanne Pilgaard
TV-planlegger
hanne.pilgaard@tv2.no
996 18 399
Ina Rønning
Sponsorsjef
ina.ronning@tv2.no
906 38 345
Kjetil Sagafos
Innholdsprodusent
kjetil.sagafos@tv2.no
450 30 145
Kristin Langangen
Leder Konseptavdelingen
kristin.langangen@tv2.no
916 88 591
Mari Haugli
Senior Rådgiver
mari.haugli@tv2.no
411 03 444
Maria Normann
Prosjektleder
maria.normann@tv2.no
924 62 033
Maria Sunniva Kalvø
Innholdsprodusent
maria.kalvo@tv2.no
920 53 741
Marithe Saur Haugan
Rådgiver
marithe.haugan@tv2.no
470 24 572
Sindre Eitungjerde
Innholdsprodusent
sindre.eitungjerde@tv2.no
920 23 494
Siri Wærland Rollheim
Konseptkoordinator
siriwaerland.rollheim@tv2.no
924 64 356
Stig Omland
Rådgiver Sport
stig.omland@tv2.no
982 55 163

Planning

Anniken Julie Hødnebø
Seniorrådgiver/Økonomikoordinator
anniken.hodnebo@tv2.no
934 89 955
Brita Brandal
TV-Planlegger
Brita.Brandal@tv2.no
+4748271274
Camilla Skar
TV-planlegger
camilla.skar@tv2.no
411 87 932
Cathrine Løfgren
Rådgiver
cathrine.lofgren@tv2.no
976 64 866
Christina Ek
TV-planlegger
christina.ek@tv2.no
977 87 454
Frida Ytterdal Krogsrud
Sponsorplanlegger
frida.krogsrud@tv2.no
472 58 665
Gry Brekke Flaten
Rådgiver
gry.brekke.flaten@tv2.no
411 40 337
Heidi Helin
Plannersjef
heidi.helin@tv2.no
480 74 866
Kristine Riis
Leder Planning og Markedsanalyse
kristine.riis@tv2.no
938 24 303
Linn Myhre Olsen
Senior Markedsanalytiker
linnmyhre.olsen@tv2.no
+47 90 97 59 94
Maria Muri
Prosjektleder
maria.muri@tv2.no
402 10 126
Morten Wermåker
Markedsanalytiker
morten.wermaker@tv2.no
988 63 689
Thea Olsen
TV-planlegger
thea.olsen@tv2.no
977 55 882
Tonje Heum Amundsen
Trafikk Koordinator/Tv-planlegger
TonjeHeum.Amundsen@tv2.no
+47 481 09 124
Tord Loftheim
Sponsorplanlegger
tord.loftheim@tv2.no
994 51 253

Analyse

Linn Myhre Olsen
Senior Markedsanalytiker
linnmyhre.olsen@tv2.no
+47 90 97 59 94
Morten Wermåker
Markedsanalytiker
morten.wermaker@tv2.no
988 63 689