TV 2 Konsept - smarte måter å utnytte sponsoratet på

Et sponsorat kan være så mye mer enn en sponsorvignett, og TV 2 Konsept er bindeleddet mellom annonsører og TV 2s programkonsepter.

Vi tilbyr skreddersydde løsninger som knytter merkevarer enda tettere opp mot TV 2s unike innhold. Gjennom produktplassering, sponset innhold og innholdsmarkedsføring gir vi annonsører muligheten til å dra nytte av 25 års erfaring og kunnskap om historiefortelling. Sammen finner vi historiene som passer best for våre seere og din merkevare.

 

Gå til vår Facebookside for mer inspirasjon

Kontakt oss
Dette gjør vi
Her finner du informasjon om alle produktene i Konseptavdelingen.
Filmlevering og tekniske spesifikasjoner
Her finner du informasjon om hvordan og når materiell skal leveres.
Sponsorregler
Her finner du informasjon om lover og regler for hva en sponsorvignett kan inneholde.

Kontakt Konsept

Kristin Langangen
Leder Konseptavdelingen
kristin.langangen@tv2.no
916 88 591
Ina Rønning
Sponsorsjef
ina.ronning@tv2.no
906 38 345
Erik Beckmann
Senior Rådgiver
erik.beckman@tv2.no
951 63 834
Elin Wiborg
Senior Rådgiver
elin.wiborg@tv2.no
408 53 788
Mari Haugli
Senior Rådgiver
mari.haugli@tv2.no
411 03 444
Marithe Saur Haugan
Rådgiver
marithe.haugan@tv2.no
470 24 572
Siri Wærland Rollheim
Konseptkoordinator
siriwaerland.rollheim@tv2.no
924 64 356
Andrea Ratajewski Kluge
Produsent
Andrea.Kluge@tv2.no
+47 976 14 666
Maria Normann
Prosjektleder
maria.normann@tv2.no
924 62 033
Kjetil Sagafos
Innholdsprodusent
kjetil.sagafos@tv2.no
450 30 145
Sindre Eitungjerde
Innholdsprodusent
sindre.eitungjerde@tv2.no
920 23 494
Espen Bjerke Larsen
Innholdsprodusent
espenbjerke.larsen@tv2.no
400 83 163
Maria Sunniva Kalvø
Innholdsprodusent
maria.kalvo@tv2.no
920 53 741
Maria Muri
Prosjektleder
maria.muri@tv2.no
402 10 126
Stig Omland
Rådgiver Sport
stig.omland@tv2.no
982 55 163
Hanne Pilgaard
TV-planlegger
hanne.pilgaard@tv2.no
996 18 399