Digital annonsering

Over 1,4 millioner nordmenn benytter TV 2s digitale flater daglig. TV2.no er Norges raskest voksende formidler av nyheter og aktualitet på nett.

Høsten 2018 slo TV 2 og Egmont Publishing sammen sine salgsavdelinger og opprettet en ny kraftig mediekonstellasjon, Egmont Digital. Hver måned benytter over 3.4 millioner nordmenn seg av våre digitale flater, og disse tilbyr en direkte responskanal for våre annonsører. Med Norges nest største digitale dekning kan kampanjer på våre digitale distribusjonsplattformer treffe bredt, og vi tilbyr i tillegg presis målretting gjennom vår meget presise førstehåndsdata.

Med fokus på nyheter, sport, underholdning og forbrukerstoff vil vi kunne skreddersy kampanjer som treffer din målgruppe i troverdig miljø og riktig kontekst.

En kombinasjon mellom våre digitale produkter og TV vil gi kampanjene økt oppmerksomhet og effekt. Ta kontakt med oss for mer informasjon.

Kontakt oss
Demografi
Målgrupper
Betingelser
Informasjon om endringer, måling og for avbestillinger og datapolicy.
Teknisk
Her finner du informasjon om ulike annonseformater, lyd og Web-TV.
Priser
Her finner du ratecard for 2019.

Kontakt Digital

Jørgen Dønnum
Assisterende salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no
90860939
Pontus Bengtsson
Salgsleder Digital
pontus.bengtsson@tv2.no
476 78 774
Anikken Talgø
Byråansvarlig Digital
anikken.talgo@tv2.no
928 38 052
Jorunn Høgebøl
Byråansvarlig Digital
jorunnmarie.hogebol@tv2.no
918 25 524
Jørgen Hovdahl
Kundeansvarlig Programmatisk
jorgen.hovdahl@tv2.no
907 97 373
Jonathan Brænde
Leder Kommersiell Produktutvikling
jonathan.braende@tv2.no
993 08 827
Vibeke Aasnes Hansen
Yield Manager
vibekeaasnes.hansen@tv2.no
959 49 924
Inge Ketele
Utvikler
inge.ketele@tv2.no
412 25 586
Mikaela Rimaila
Programmatisk ansvarlig
mikaela.rimaila@tv2.no
458 60 205
Pål Dahl
Programmatisk ansvarlig
palandreas.dahl@tv2.no
934 84 189
Ida Kristine Tømmervik
Teamleder Ad Ops
idakristine.tommervik@tv2.no
977 46 325
Gry Rudshagen
Ad Ops manager
Gry.rudshagen@tv2.no
414 13 924
Lisbeth Bjørkebakke
Ad Ops manager
Lisbeth.Bjorkebakke@tv2.no
958 29 286
Sigrid Støvne Berg
Ad Ops manager
sigridstovne.berg@tv2.no
957 94 387
Mariell Kversøy Enge
Digital Produktsjef
mariell.enge@tv2.no
480 45 322